0(507)9947649|PİYANO TAŞIMA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ YAPAN FİRMALAR

0(507)9947649|PİYANO TAŞIMA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ YAPAN FİRMALAR

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

Şirketimiz; hassas ve değerli tüm özel eşyalarınızı %100 müşteri gizliliği prensibiyle profesyonel, itinalı ve güvenli bir şekilde gideceği adrese sorunsuz teslim etmektedir.


istanbul kasa taşıma

Kasa Taşıma-Çelik Kasa Taşıma


piyano taşıma

Piyano Taşıma


Kasa Taşıma


tıbbi cihaz taşıma

Tıbbi Cihaz Taşıma


buro-ofis-nakliye-buro-ofis-tasima

Büro Ofis Taşıma


parca-esya-tasima

Parça Eşya Taşıma


evden-eve-nakliye

Evden Eve Nakliye


fotokopi-cihazi-tasima

Fotokopi Cihazı Taşıma

HER TÜRLÜ EŞYANIZI İTİNAYLA TAŞIYORUZ                                       PİYANO TAŞIMA

Piyano Taşıma basit bir iş değildir. Piyano; hacmi geniş, ağırlığı yaklaşık 200 ile 450 kg. olan oldukça ağır bir müzik aletidir. Piyano Taşımadikkat, özen, hassasiyet ve titizlik gerektiren bir taşıma hizmetidir. Piyano taşırken taşıma şeklinin bilinmesi gerektiği gibi, özel taşıma ekipmanları ile taşınması ve hasarsız bir şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.

İstanbul genelinde ve şehirler arası Piyano Taşıma - Piyano Nakliye konusunda deneyimli özel ekibimizle her türlü (salon, konser, grand) piyano taşımacılığı için bizi arayabilirsiniz. Piyano taşıma işlemi için bizi tercih ettiğinizde öncelikle uzman personelimiz gelerek piyanonun taşınması için keşif yapmaktadır. Piyanonuzun bulunduğu yer, onun sarılması için gerekli malzeme, çalışılacak mekanın genişliği, taşımanın yapılacağı yol ve gerekli olan tüm keşif yapılarak taşıma günü gelecek olan ekibimiz piyanonuzun sağlıklı bir şekilde taşınması için gerekli olan tüm ekipmanlarını yeterli şekilde tedarik etmiş olarak gelecektir.

Konum

Yorumlar

İletişim Bilgileri

0(507)9947649|PİYANO TAŞIMA TAŞIMACILIĞI HİZMETLERİ YAPAN FİRMALAR